css
css

Son Eklenen Testler

Test Adı Çözülme Tarih
Mevlana İlkokulu 1-A Deneme Sınavı 11 11 Mayıs
Hayat Bilgisi Testi-1 142 10 Mayıs
Matematik Testi-1 130 10 Mayıs
Türkçe Testi-1 92 10 Mayıs
Noktalama İşaretleri 92 9 Mayıs
Test Adı Çözülme Tarih
Doğal Sayılar Test - 2 320 13 Mart
Tartma Test - 1 246 12 Mart
Uzunluk Ölçme Test -1 143 12 Mart
Veri Toplama ve Değerlendirme Test - 1 171 12 Mart
Paralarımız Test - 1 239 12 Mart
Test Adı Çözülme Tarih
DENEMEHMET 1 106 24 Nisan
Metnin Konusu ve Ana Fikri - 2 213 27 Mart
Metnin Konusu ve Ana Fikri 108 27 Mart
Gerçek ve Hayali Unsurlar 148 27 Mart
Hikaye Unsurları 66 27 Mart

Öne Çıkan Öğrenciler

Sıra Öğrenci Adı Puan
1.
Poyraz Çakmak
MEVLANA İLKOKULU
199
2.
Zeynep Ece Cehiz
ŞEHİT KEMAL ÖZDOĞAN İLKOKULU
52
3.
Asya mira Uyuntu
EYYUP GENÇ İLKOKULU
32
4.
Ümmihan Didar GÜNEŞ
ABDURRAHMAN NERİMAN BİLEYDİ İLKOKULU
32
5.
Hamza Yiğit UÇAR
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İLKOKULU
30
Sıra Öğrenci Adı Puan
1.
EZGİ ECE
ANAFARTALAR İLKOKULU
171
2.
Emre Şahin
CEMİL SÖNMEZ İLKOKULU
137
3.
Arda Ateş
ÖĞRETMEN ABDULLAH İLKOKULU
84
4.
FATMA SULTAN ÇOBAN
CEVİZDİBİ ŞEHİT SERHAT YURTBAŞI İLKOKULU
75
5.
YUSUF ARDA ÇAVDAR
AŞIKPAŞA İLKOKULU
69
Sıra Öğrenci Adı Puan
1.
MELİH UYSAL
ŞEHİT İBRAHİM BETİN İLKOKULU
124
2.
Zeynep Nisan AKDENİZ
OSMAN NURİ ERSEZGİN İLKOKULU
120
3.
Muhammed Fatih Cengiz
ATATÜRK İLKOKULU
93
4.
DOĞU KAAN GÜZEL
ERYAMAN ŞEHİT RIFAT ÇELİK İLKOKULU
92
5.
Berkay Soyaltın
MÜMİN GENÇOĞLU 1 İLKOKULU
90
Sıra Öğrenci Adı Puan
1.
Selvinaz İnce
LÜTFİ ABAY İLKOKULU
171
2.
Beril Erdoğan
GÜLSEFA FİRDEVS KAPANCIOĞLU İLKOKULU
158
3.
SİBEL SENA DENLİ
AYŞE TÜMER İLKOKULU
113
4.
Emine Bilek
REMZİ ZÜMRÜT İLKOKULU
106
5.
Rifat kutay Ersoy
KASABA ŞEHİT YUSUF POLAT İLKOKULU
97

Öne Çıkan Öğretmenler

Sıra Öğretmen Adı Puan
1.
ERDAL ÖZCAN
MEVLANA İLKOKULU
40
2.
Aydın ÇALIŞKAN
ŞEHİT MEHMET AKPINAR İLKOKULU
17
3.
Gülperi Babat Babat
MİMAR SİNAN İLKOKULU
16
4.
Zeynep Özkan
YASLICA İLKOKULU
15
5.
Gül Köse
VAKIFBANK İLKOKULU
15
Sıra Öğretmen Adı Puan
1.
HASAN ASLAN
YENİCE ALİ ŞEFİKA GÖZTEPE İLKOKULU
22
2.
Birsel ÖZBELLEK
ŞEHİT MUSTAFA YİĞİTALP İLKOKULU
18
3.
GÜLCAN EGE
80. YIL ÖZEL İDARE İLKOKULU
17
4.
Neşe ALP
ÖZEL GÜNDOĞDU İLKOKULU
12
5.
Feriha Saydam
ÖZEL ANTALYA YEDİİKLİM İLKOKULU
11
Sıra Öğretmen Adı Puan
1.
Burak Demir
TOKİ AVRUPA KONUTLARI İLKOKULU
194
2.
eylül eylül
ÖZEL MERSİN GELECEK İLKOKULU
13
3.
İzzettin Tunç
TOKİ İLKOKULU
12
4.
Mine KOYUNCU
ÖZEL TEMA İLKOKULU
10
5.
adviye seven
ÖZEL KONYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLKOKULU
10
Sıra Öğretmen Adı Puan
1.
SELÇUK YAMAN
DERVİŞLER ŞEHİT CEVDET ÖZDAŞ İLKOKULU
22
2.
ayfer turgut
ÖZEL SİVAS BATI İLKOKULU
22
3.
Muzaffer ALTINDAL
ATATÜRK İLKOKULU
18
4.
Derya KOÇ
HOCA AHMET YESEVİ İLKOKULU
16
5.
Nuran Güneş
TOKİ AVRUPA KONUTLARI İLKOKULU
15